Coca masegada
Uitspraak (IPA) /ˈkɔkə məzəˈɣaðə/
Een traditionele zoete Andorrese coca die bij lokale festivals en familiefeesten wordt gegeten.
Allergenen en vermeldingen
Bevat
Granen (gluten)
Tarwe
Bevat granen die gluten bevatten
Ei
Bevat eieren en producten daarvan
Melk (inclusief lactose)
Bevat melk en producten daarvan (inclusief lactose)
Dit beschrijft het klassieke recept, zodat je weet waarnaar je moet vragen. Het is geen verklaring voor een specifieke keuken — recepten en leveranciers verschillen, en alleen het restaurant kan zeggen wat er in het gerecht zit dat het serveert.
In detail
Gebruikelijke ingrediënten
Veelgestelde vragen
- Wat is Coca masegada?
- Een traditionele zoete Andorrese coca die bij lokale festivals en familiefeesten wordt gegeten.
- Waar komt Coca masegada vandaan?
- Coca masegada — land van herkomst: Andorra.
- Waar is Coca masegada van gemaakt?
- Tarwebloem, suiker, ei, melk, olijfolie, citroenrasp.
- Welke allergenen bevat Coca masegada?
- Bevat granen die gluten bevatten. Bevat eieren en producten daarvan. Bevat melk en producten daarvan (inclusief lactose).
- Hoe spreek je Coca masegada uit?
- Coca masegada (Catalaans) spreek je uit als /ˈkɔkə məzəˈɣaðə/. Tik op de luidspreker naast de naam om het te horen.
Vergelijkbare gerechten
Meer uit deze keuken
Andorra- Canelons a l’andorranaAndorrese ovencannelloni, vaak verbonden met feestmaaltijden en bereid met eerder gekookt vlees.
- Cargols a la llaunaSlakken die op een metalen plaat boven hitte of in de oven worden bereid, zoals in de Andorrese keuken.
- EscudellaEen Andorrese winterstoofpot van bouillon, groenten en vlees, lokaal soms in gangen geserveerd.


